Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

ELEKTRONICZNA, CENTRALNA BAZA DANYCH CZŁONKÓW PZW

Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego uchwałą nr 98 z dnia 26.11.2015r. zobowiązało Okręgi PZW do stworzenia w terminie do 15.06.2016r. elektronicznej bazy danych swoich członków. Dane niezbędne do stworzenia takiej bazy będą przekazane przez członków poszczególnych kół poprzez wypełnienie opracowanej przez Prezydium Zarządu Głównego ankiety oraz złożenie jej u skarbnika w trakcie wykupu znaków na rok 2016. W związku z ważnością tematu prosimy o wcześniejsze przygotowanie danych, które pozwolą na sprawne i prawidłowe wypełnienie ankiety (daty okresów pełnionych funkcji w Związku, posiadanych odznaczeń i wyróżnień związkowych, adresu email oraz numeru legitymacji wędkarskiej i członkowskiej).

W załączeniu uchwała nr 98/ Prezydium Zarządu Głównego PZW z dnia 26.11.2015 r. oraz wzór Karty Ewidencyjnej Wędkarza

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • mela45919 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Koledzy wędkarze,
  proszę zapoznać się przynajmniej z przepisami ogólnymi, które dotyczą ochrony danych osobowych. W ZO i biurach Okręgów (nie wszystkich) nie ma ludzi, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i odpowiednie przeszkolenie w zakresie ochrony danych osobowych. Potwierdzeniem winno być wydane zaświadczenie o odbytym przeszkoleniu ze znajomości n/w USTAWY.

  Dz.U. z 2015 poz. 2135 • Brzmienie od 16 grudnia 2015
  USTAWAz dnia 29 sierpnia 1997 r.

  Art. 23.
  1. Przetwarzanie danych jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy:

  1) osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę, chyba że chodzi o usunięcie dotyczących jej danych;
  2) jest to niezbędne dla zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa;
  3) jest to konieczne do realizacji umowy, gdy osoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą;
  4) jest niezbędne do wykonania określonych prawem zadań realizowanych dla dobra publicznego;
  5) jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo odbiorców danych, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą.

 • bronzo Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Przypominam co stanowi prawo (art 51 Konstytucji RP):
  "nikt nie może być obowiązany inaczej niż na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotyczących jego osoby" - w konstytucji jest wyraźny zapis U S T A W Y! Nie uchwały, rozporządzenia itp. tylko i wyłącznie USTAWY. Do końca tygodnia do GIODO wpłynie skarga na czynności nielegalnego zbierania danych przez PZW.

 • heniogw Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Nie jestem z tego typu akcji zadowolony - bardzo przeszkadzać mi będzie to :
  a) dostarczanie drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres poczty elektronicznej informacji o zmianie Regulaminu Członkostwa w PZW oraz informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (informacje handlowe),
  b) przekazanie przez PZW do administratora systemu eOkon.pl moich danych osobowych zawartych w Karcie Informacyjnej oraz na przetwarzanie moich danych osobowy dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez administratora systemu eOkon.pl oraz PZW, a w szczególności informacje na temat organizowanych zawodów wędkarskich, zarybieniach, akcji marketingowych, akcji charytatywnych, inicjatyw oddolnych i innych podejmowanych przez PZW.
  c) przetwarzanie przez administratora systemu eOkon.pl danych osobowych podanych przeze mnie w Karcie Informacyjnej oraz innych dokumentach rejestracyjnych dla celów prowadzenia Rejestru Członków PZW w systemie eOkon.pl,