Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Łowisko „Dzika Ochla”

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi łowiska „Dzika Ochla” przy ul. Botanicznej w Zielonej Górze informujemy, iż jest to woda ogólnodostępna, zarządzana przez PZW Okręg w Zielonej Górze w ramach obwodu rybackiego rzeki Odra nr 9.

 

Na łowisku tym można łowić zgodnie z ogólnymi zasadami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb – połów całodobowy i całoroczny.

 

Na "Dziekiej Ochli" połowu nie należy rejestrować w Rejestrze Amatorskiego Połowu Ryb.

 

BK

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • emista Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Przed chwilą napisałem tu komentarz jednak reklamy spychają obraz i niestety ...nie odtworzę, a szkoda. wyszło na jawa ,że nasze władze pzw znają się na tym co robią i co piszą i po tym artykule podali by się do dymisji. realia dzikiej ochli nie są takie jakie podali wyżej więc . Domagam się pełnej i prawdziwej informacji.

 • the_animal Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Nie ma czegoś takiego w rejestrze !

 • piekut Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  piekut

  a w rejestrze czytamy: "Obrzyca od jazu w Sadowej do ujścia do Odry wraz z kanałem wylotowym przepompowni w Sadowej i upustem bocznym jazu koło tej przepompowni - nr łowiska w rejestrze(...)" i tutaj jakież wielkie zaskoczenie: 10! Delikatnie rzecz ujmując: Prima Aprilis już był, w rejestrze łowisko nr 10 to nie "Dzika Ochla". Chyba, że już obowiązują INNE rejestry, z INNĄ numeracją łowisk. Jakby nie było, taka poważnie wyglądająca instytucja nie powinna wprowadzać ludzi w błąd.
  Dziękuję.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy wędkowałaś/łeś w tym roku?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin