Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Odszedł Zbigniew Pobis... Info o uroczystosci pogrzebowej.

Aktualności | 2016-12-27 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Ze smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zbyszka, tak Go przecież między sobą nazywaliśmy. Smutek i żal to mimo wszystko za mało jeśli pisze się o Człowieku, który obok swej wcześniejszej pracy zawodowej, z determinacją i oddaniem realizował się przez tyle lat w społecznej pracy  na rzecz Związku. W swej długoletniej karierze związkowej w swoim macierzystym Kole i Opolskim Okręgu PZW  Zbigniew Pobis pełnił szereg odpowiedzialnych funkcji. Z ostatnich lat zapamiętamy Go przede wszystkim jako zaangażowanego w swoją pracę Przewodniczącego Okręgowego Sądu Koleżeńskiego. W docenieniu osiągnięć i zasług Zbigniew uhonorowany został wszystkimi odznaczeniami związkowymi z tytułem Honorowego Członka PZW włącznie. Wszyscy, którym przyszło z Nim  współpracować zawsze będą wspominać Jego kompetencję, koleżeństwo i oddanie związkowym sprawom. Zbyszku będzie Cię nam wszystkim bardzo brakowało.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
Zbigniewa wyrazy szczerego współczucia i solidarności w tych trudnych dniach w imieniu  Członków Zarządu  Okręgu PZW w Opolu składa Jerzy Kozłowski.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 grudnia 2016r. o godz. 12.00 w NOWEJ KAPLICY na Cmentarzu Komunalnym w Opolu.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • Król Bartłomiej Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich Pana Zbigniewa składają członkowie Koła PZW Brzana z Jasienicy Dolne.
  Spoczywaj w spokoju.

 • Macha Józef Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  jmacha

  WYRAZY SZCZEREGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY ZBYSZKA.......ZBYSZEK ZOSTANIESZ NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI......KOŁO PZW GOGOLIN..

 • Piskorek Elżbieta Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  namyslownsm1

  Rodzinie, Najbliższym oraz Przyjaciołom Pana Zbyszka w imieniu Koła PZW NSM składam wyrazy szczerego współczucia. Pan Zbyszek nie był osobą anonimową - wielu z nas darzyło Go szacunkiem.
  Współpraca z Nim była dla Członków Sądu Koleżeńskiego i dla mnie zaszczytem.
  E.P.

 • Szczygielski Adam Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  pzwotmet

  Członkowie Koła Otmęt łączą się w bólu z bliskimi Zbyszka.

  Zbyniu - będziesz zawsze i na zawsze w naszej pamięci.

 • Kozłowski Jerzy Data dodania: 5 lat temu Oceń: 1 + / -

  jurkoz

  Kiedy umiera człowiek towarzyszą nam smutek i żal. Kiedy umiera Przyjaciel obok smutku i żalu towarzyszy nam ból i pytanie – dlaczego właśnie On? Jeszcze w ubiegły czwartek rozmawialiśmy o Jego planach na rok przyszły. Zbyszek z nami w Związku był od zawsze. Obok pracy zawodowej, a i po jej zakończeniu cały poświęcił się pracy na rzecz naszego Związku. Pełnił wiele odpowiedzialnych funkcji, a ostatnie lata to przewodnictwo Okręgowemu Sądowi Koleżeńskiemu. Pracowity, rzetelny i kompetentny. Dla każdego życzliwy i gotowy do udzielenie rady i pomocy. Ta pracowitość i rzetelność nie mogła być niezauważona. Za nią właśnie został uhonorowany wszystkimi odznaczeniami związkowymi z tytułem Członka Honorowego Polskiego Związku Wędkarskiego włącznie. Dla mnie, a śmiem twierdzić, że dla wielu z nas odejście Zbyszka jest stratą niepowetowaną. Jak mówi poeta „stracić Przyjaciela, to jakby stracić część siebie”. Takich Przyjaciół jak On trudno zastąpić. W smutku i żalu żegnam Cię Przyjacielu. Spoczywaj w spokoju.

 • madam Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  madam

  Wyrazy współczucia rodzinie Zbyszka składają koledzy z Koła PZW nr 1 w Nysie.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy wędkowałaś/łeś w tym roku?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin