Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Sprzedaż składek online - rozszerzenie o składki ulgowe

Aktualności | 2020-03-26 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Rozszerzenie sprzedaży składek dla członków Okręgu poznańskiego PZW o składki ulgowe oraz rozszerzenie sprzedaży składek dla członków PZW pozostałych okręgów o możliwość nabywania składek okręgowych poznańskich.

Odpowiadając na "Apel Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego do wszystkich członków, wędkarzy i jednostek organizacyjnych Związku wszystkich szczebli" z dnia 2020-03-14 informujemy, że Okręg PZW w Poznaniu wprowadził  i rozszerzył z dniem 26.03.2020 r.możliwość wnoszenie składek członkowskich rocznych pełnych podstawowych i ulgowych drogą elektroniczną.


Dla Członków Okręgu PZW w Poznaniu zostaje uruchomiona możliwość nabycia składki ogólnozwiązkowej podstawowej oraz ulgowej wraz ze składką okręgową podstawową lub ulgową pełną w ramach systemu e-zezwoleń.

 

 

Dla Członków PZW z pozostałych okręgów zostaje uruchomiona możliwość wniesienia składki rocznej okręgowej (na ochronę i zagospodarowanie wód) podstawowej i ulgowej oraz składki pełnej dla członków okręgów PZW z którymi Okreg PZW w Poznaniu podpisał porozumienie na rok 2020 w ramach systemu e-zezwoleń.


Link do e-zezwoleń: https://www.pzw.poznan.pl/zezwolenia/


Członkowie Okręgu PZW w Poznaniu oraz osoby nowo wstępujące i przenoszące swoje członkostwo do Okregu Poznańskiego moga skorzystać z płatności online sładek członkowskich pełnych zarówno postawowych jak i ulgowych.

 

Wędkarze zmieniający przynależność do Okręgu / Koła zobowiązani są dostarczyć po zakończeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego kartę ewidencyjną z macierzystego Koła.

 

Od 1 maja system automatycznie zmieni wartość składki powiększając ja o wartość wpisowego (25zł).

 

 

Aby nabyć składkę roczną należy wybrać "Członek PZW" i po wybraniu okręgu opcję składki rocznej.

 

Koła będą okresowo, sukcesywnie powiadamiane o ilości osób, które wybrały dane koło jako macierzyste.

 

Wędkarz zobowiązany jest wydrukować zezwolenie potwierdzające przynależność do PZW oraz załączniki: zasady wędkowania, rejestr amatorskiego połowu ryb, wykaz wód.

 

Zezwolenie zabezpieczone jest kodem QRWędkarze z okręgów z którymi podpisane jest porozumienie, mają możlwiość wniesienia składki okręgowej ("pełnej w ramach porozumienia międzyokręgowego"), która zgodnie z porozumieniem uprawnia do otrzymania zezwolenia na wody Okręgu PZW w Poznaniu.

Składka ta jest dostępna po zdefiniowaniu przynależności do danego okręgu.

Zwracamy uwagę, że zezwolenie nabyte przez wędkarza, który nie ma wniosionych składek okręgowych PEŁNYCH w macierzystym okregu jest nieważne.

 

 

System elektroniczny rozprowadzania składek PZW Okręgu Poznańśkiego ulega ciągłej ewolucji, ulepszaniu i rozszerzaniu o kolejne elementy. Jest to proces wdrażany etapowo. Zaczęliśmy od składki pełnej podstawowej. Dzisiaj wprowadzamy możliwość nabycia składek ulgowych zarówno dla członków PZW Okręgu poznańskiego jak i składek okręgowych poznańskich dla członków PZW z innych okręgów. Ze względu na presję czasu i sytuację w kraju oraz uwarunkowania techniczne i prawne, system nie zawiera wszystkich możliwych rozwiązań np. nie zawiera możliwości nabycia składek niepełnych, składek dla osoby towarzyszącej oraz składek dla członków uczestników oraz wyłacznie składki ogólnozwiązkowej bez wnoszenia składki okręgowej.


Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, a zauważone nieprawidłowości i błędy w działaniu zezwoleń o zgłaszanie drogą eletroniczną do biura Okręgu PZW w Poznaniu.
Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • adko Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

    Wrocław sprzedaje przez internet od wczoraj.
    http://www.pzw.org.pl/wroclaw/wiadomosci/203013/60/wykup_zezwolenie_roczne_przez_internet