Spotkania sportowe z dyscyplinami wędkarskimi 22-23 stycznia 2022 r

Aktualności | 2022-01-18 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

Zgodnie z informacją mailową przesłaną do Okręgów PZW (w dniu 29.11.2021 r.) Główny Kapitanat Sportowy zaprasza zawodników i trenerów biorących udział w zawodach GPX Polski i Mistrzostwach Polski oraz przedstawicieli Okręgów PZW na spotkania, których celem jest wprowadzenie ewentualnych zmian w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego.

Zgłoszenie prosimy kierować na adres: sportpzw@zgpzw.pl do 15 stycznia 2022 roku, w treści maila podając najważniejsze informacje: imię i nazwisko osoby, dyscyplina oraz nazwa klubu/drużyny.

Prosimy o zachowanie zasady: 1 osoba z drużyny/klubu.

Najbliższe, ustalone już spotkania odbędą się 22 stycznia 2022 roku (Polski Związek Wędkarski, ul. Twarda 42, Warszawa –  sala konferencyjna, 3. piętro):

• godzina 10.00 - spotkanie z przedstawicielami dyscypliny spławikowej osób niepełnosprawnych

• godzina 12.00 - spotkanie z przedstawicielami dyscypliny karpiowej

• godzina 14.00 - spotkanie z przedstawicielami  dyscypliny morskiej

O terminach i miejscu spotkań z pozostałymi dyscyplinami będziemy informować po 15 stycznia br.

Prosimy o przygotowanie merytorycznych propozycji do zmian i umotywowanie zasadności ich wprowadzenia.

Osoby zainteresowane przyjeżdżają na koszt własny lub jednostek delegujących.

Realizacja spotkań uwarunkowana jest aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii Covid-19.

- Główny Kapitanat Sportowy