Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Przygotowanie do nowego sezonu wędkarskiego Koła PZW nr 41 przy Urzędzie Miasta w Puszczykowie

Początek roku w puszczykowskim kole to praca Zarządu, której wędkarze nie widzą, a która jest kluczową dla przebiegu całego sezonu wędkarskiego.

Tuż po nowym roku, piątego dnia stycznia odbyło się zebranie Zarządu Koła. Na pierwszym w tym roku spotkaniu obradowaliśmy nad szczegółami planu działania na rok 2022: regulaminami, zasadami wręczania upominków oraz perspektywą realizacji zadania publicznego "Organizacja zawodów wędkarskich", zleconego przez Burmistrza Miasta Puszczykowo - pana Andrzeja Balcerka.

 

W przededniu sylwestra otrzymaliśmy informację, że oferta realizacji zadania, którą złożył Zarząd koła spotkała się z aprobata komisji konkursowej. Komisja przyznała wnioskowaną kwotę 9 900 zł na organizację zawodów wędkarskich. Niezmiernie nam miło, ponieważ współpraca z organami samorządowymi, z panem Burmistrzem na czele, przebiega w sposób wzorowy od wielu lat i daje możliwość stworzenia propozycji dla wędkarzy naszego koła w zakresie jaki Zarząd plauje. 

 

W ramach dotacji w sezonie 2022 pragniemy zaproponować wędkarzom puszczykowskiego koła dwa czyny wędkarskie na rzecz ochrony środowiska i jedenaście zawodów. Zawody będą prowadzone nad rz. Wartą w Puszczykowie oraz na akwenach będących pod opieką zaprzyjaźnionych Kół PZW: w miejscowości Międzychód, Jeżewo oraz Wojnowice. Jak co roku zaplanowaliśmy zawody dla wszystkich chętnych dzieci, które odbędą się w czerwcu nad rzeką Wartą. 

 

Od nowego roku wystartowała sprzedaż zezwoleń na połów w wodach PZW, którą prowadzi skarbnik koła. Od dnia 04.01 - 14.01.2021 r. zezwolenia można zakupić po urzednim umówieniu się ze skarbnikiem koła pod numerem telefonu 664 537 797 (czynny od pon. - pt. w godzinach 08:00 - 16:00). Od dnia 15.01.2021 r. zezwolenia będzie można zakupić w każdy wtorek w godzinach 16:00 - 19:00 pod adresem: ul. Kosynierów Miłosławskich 29, 62-040 Puszczykowo.

 

Serdecznie zapraszam do wstępowania w szeregi koła i dołączenia do puszczykowskiej wspólnoty wędkarskiej. Wszelkich informacji na temat procedury dołaczenia do Nas udziela skarbnik koła. 


Z wędkarskim pozdrowieniem:

Adam STEFANIAK

Sekretarz Koła

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy wędkowałaś/łeś w tym roku?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin