Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Strażnicy zatrzymują na gorącym uczynku

W dniu 22.05.2014 (czwartek) około podczas akcji przeprowadzonej na terenie starorzeczy rzeki Odry na odcinku między miejscowościami Kłopot a Rybojedzko, krośnieńska Straż Rybacka zatrzymała na gorącym uczynku osoby dokonujące nielegalnego połowu ryb za pomocą sprzętu rybackiego (sieci typu wonton i drygawica).

SSR

W wyniku przeprowadzonych przez funkcjonariuszy policji z Cybinki czynności wyjaśniających okazało się, iż są to dwaj mieszkańcy Bieganowa, którzy notorycznie kłusowali na tym terenie. Przyznali się oni do popełnionego przestępstwa i ujawnili nazwiska osób, które kupowały od nich ryby. Niechybnie odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Ostrzegamy wszystkie osoby zajmujące się procederem kłusowniczym. Prędzej czy później zostaniecie przez nas złapani. Jeśli nie chcecie ponieść konsekwencji swojego przestępczego procederu po prostu go przerwijcie.


                                                                                          (ssr Krosno Odrz, ds)

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • brunoo Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

    brunoo

    Brawa dla strażników okręgu zielonogórskiego! Widać, że pracujecie jak należy. Zarząd okręgu powinien Was na rękach nosić, wędkarze zresztą także.

  • bogdan57 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 1 + / -

    Dobra robota Panowie Strażnicy, teraz żeby Sąd pokazał, że jednak nie warto było kłusować, żeby Wasza robota nie poszła na marne, bo to znikoma społeczna szkodliwość czynu, bo biedaki lub jeszcze inny powód itd. Liczę na to że Sąd nie da się nabrać na skruszone miny kłusowników. pozdrawiam kolegów z SSR.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy wędkowałaś/łeś w tym roku?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin